O nas

 
Nie ma jak... u Drugiej Mamy ♫

Parę słów na temat naszej Placówki:

 
2mama.pl to Domowy Żłobek, mieszczące się na Lisińcu w Częstochowie.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z małymi dziećmi. 
 
Dzieci w naszym żłobku mają zapewnione bezpieczeństwo, rodzinną atmosferę, słowem - domowe warunki.
 
Naszym założeniem jest, aby warunki w naszym żłobku były jak najbardziej zbliżone do domowych. Troszczymy się o dobry stan zdrowia i prawidłowy rozwój psychomotoryczny dzieci, przez zapewnienie im opieki, wyrabianie nawyków higienicznych oraz prowadzenie zajęć ogólnorozwojowych w przyjaznej i pogodnej atmosferze.
 
Zapewniamy profesjonalną opiekę dla dzieci w wieku od pierwszego do trzeciego roku życia. Zabawę, edukację, wychowanie i czynności pielęgnacyjne świadczymy przy uwzględnieniu wymaganej przepisami liczbie personelu.
 
Pracujemy od 7.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. Zapewniamy całodzienne wyżywienie zgodne z normami żywieniowymi dla małych dzieci, według aktualnych norm Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie.
 
   

 

 

Kładziemy nacisk na nawiązanie pozytywnych relacji zarówno z dzieckiem, jaki z jego rodzicami. Dbamy o wspomaganie indywidualnego rozwoju dziecka, uwzględniając jego możliwości psychomotoryczne adekwatne do wieku.
 
Sale i plac zabaw w żłobku 2mama.pl wyposażone są w atestowane zabawki, przybory, meble, jak i leżaki do odpoczynku dzieci. Na wyposażeniu sali zabaw znajduje się oczyszczacz powietrza.
 
Jesteśmy wpisani do rejestru Żłobków i klubów dziecięcych miasta Częstochowy.
Czuwa nad nami Wydział Zdrowia, jak również Sanepid i Państwowa Straż Pożarna.
 
W żłobku 2mama.pl zatrudniona kadra posiada wykształcenie pedagogiczne
i doświadczenie w pracy z małymi dziećmi oraz ukończony kurs pierwszej pomocy.
 
Zapewniamy, że dziecko uczęszczające do naszego żłobka będzie pod opieką „cioć”, które lubią i rozumieją dzieci oraz pomogą mu w rozstaniu z rodzicami i w nawiązaniu nowych relacji w żłobku (zachęcamy do zapoznania się z opiniami rodziców na naszej stronie).
 
Zazwyczaj nowe zapisy prowadzone są na miesiąc wrzesień (część dzieci kończąc trzy lata przechodzi do przedszkoli), a w ciągu roku przyjmowane są dzieci w ramach posiadanych wolnych miejsc.
 
Zapraszamy do wizyty w żłobku wraz z dzieckiem po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

 

 
 
smart foreash