Żłobek

 

 

 

2mama.pl to pierwsza prywatna placówka w Częstochowie, która spełnia wymogi Ustawy Żłobkowej i uzyskała wpis do rejestru.

Do grupy żłobkowej przyjmujemy od 1 roku życia Dziecka

Druga Mama to ciepłe i serdeczne miejsce dla malutkich dzieci. Jesteśmy przygotowani
na wszelkie obowiązki z tym związane. Wiadomo, najlepiej z mamusią i z tatusiem.
Ale gdy przychodzi pora na decyzję o powierzeniu ukochanego Dziecka czyjejś opiece,
choćby na krótko, to wiadomo, że nie jest łatwo i... najlepiej, żeby zajął się ktoś, kto nie tylko zna obowiązki, ale ma wielkie serce, uśmiech na twarzy, entuzjazm, głowę pełną pomysłów i powołanie do bycia z dziećmi. Ktoś, kto ma wyobraźnię, doskonale zna naturę Dziecka, pomyśli o przytuleniu w potrzebie, o zabawie, o nauce i trosce w każdej chwili.
 
U Drugiej Mamy nie ma mowy o "przechowalni" dla Dzieci. Jest czas na odpoczynek, higienę, posiłki - wiadomo. Lecz nawet naszych najmłodszych zachęcamy do różnorodnych zajęć adekwatnych do ich wieku. Począwszy od słuchania bajek, przez zajęcia plastyczne, muzyczne, językowe, zabawy, ciekawostki, taniec, przedstawienia, spotkania, gimnastykę, ćwiczenia relaksacyjne, rytmikę, uroczystości, aż do wygłupiania
się (najbardziej uwielbianego przez Dzieci).
 
Zapewniamy bardzo dobre (mimo, że bardzo zabawowe) przygotowanie Dzieci do znajomości języka angielskiego, opiekę logopedyczną, opiekę poradni psychologiczno - pedagogicznej, cykliczne spotkania i badania przez doświadczoną rehabilitantkę specjalizującą się w eliminowaniu wad u małych dzieci już od pierwszych chwil ich życia.
 
Lubimy też nasze przystosowane, bezpieczne podwórko pełne radosnych krzyków podczas zabaw, oraz także spacery.

 

 
smart foreash