Kad matytumėte pilną svetainę, prašome įjungti JavaScript palaikymą.
Enable JavaScript in your browser to see this website.
Включите JavaScript в своем браузере, чтобы увидеть этот сайт.

Żłobek

 

 ŻŁOBEK

 „Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat” Janusz Korczak
 
2mama.pl to prywatny żłobek mieszczący się w Częstochowie, który spełnia wymogi Ustawy Żłobkowej i posiada wpis do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Urzędu Miasta Częstochowy.
 
Druga Mama to ciepłe i serdeczne miejsce dla małych dzieci.
 
Mieścimy się w domku z ogródkiem na spokojnym osiedlu wśród ciszy i zieleni.
 
Bezpieczny i funkcjonalny lokal dostosowany jest do potrzeb małych dzieci.
 
Dbamy o estetykę i kolorowy wystrój placówki. Dzieci przebywają w żłobku w jednej grupie, gdzie uczą się poprzez naśladownictwo nieco starszych dzieci, jak w dużej
rodzinie. Warunki pobytu i zabawy zbliżone do domowych zapewniają optymalne warunki rozwoju małych dzieci. Twój mały skarb miło spędzi czas na zabawie,
w towarzystwie rówieśników i pod opieką wykwalifikowanej kadry, zapewniającej indywidualne podejście, serce i cierpliwość do małych dzieci. Ciocia – druga mama - pomyśli o przytuleniu w potrzebie, o zabawie i trosce w każdej chwili.
2mama.pl to wyjątkowy żłobek, który zapewnia bezpieczeństwo, stymulowanie rozwoju oraz widok uśmiechniętych dzieci. Wśród nas Twój maluszek rozpocznie swoją wielką przygodę poza domem.
 
Wielu rodziców poleca nasz żłobek. Zadowoleni rodzice naszych absolwentów piszą o nas w recenzjach na Facebook-u  2mama.pl.
 
Zapraszamy do odwiedzin.
 
smart foreash